Biegi wirtualne – w zdrowym ciele, zdrowy duch!

przez | 3 kwietnia 2021

Uprawianie jakiejkolwiek aktywności fizycznej, to lepsze funkcjonowanie człowieka w życiu. To forma spędzenia czasu, która łączy ze sobą aspekty przyjemne z pożytecznymi. Przez aktywność ruchową spalamy tkankę tłuszczową, poprawiamy swój wygląd oraz mamy lepsze samopoczucie. Aktywujemy swój organizm do chudnięcia, obniżamy ryzyko zachorowania na cukrzycę. Zwiększamy swoją wydolność, wzmacniamy mięśnie. To tylko niektóre z plusów bycia aktywnym.

Biegi wirtualne – zdrowa rywalizacja

Wraz ze sportem uprawianym amatorsko dla samego siebie, dochodzą różnego rodzaju zawody. Rywalizacja oraz chęć pokonania rekordów życiowych, motywuje do poprawiania swoich wyników i osiągnięć. Dzięki stronie igrzyskabohaterow.pl każdy spróbować swoich sił w biegu wirtualnym. Wystarczy, że biegasz, jeździsz na rowerze, na rolkach lub uprawiasz nordic-walking. Taka forma biegów wirtualnych dedykowana jest dla wszystkich chętnych. Nieważne czy jesteś zaawansowanym doświadczonym sportowcem, czy amatorem, który dopiero zaczyna biegać.

biegi wirtualne

biegi wirtualne

Bieg wirtualny – Gdzie chcesz, kiedy chcesz

Biegi oraz inne zawody, które są organizowane normalnie (tzw. Klasyczne) posiadają daną trasę w danym terenie. Zatem chętny do spróbowania swoich sił jest zmuszony pojechać specjalnie i odbyć wyścig o określonej porze, na konkretnej trasie. Na biegi wirtualne, nie musisz jechać specjalnie. Nie masz ograniczeń, pełna swoboda. Sam wybierasz o jaki medal „walczysz”. Robisz to na jakiejkolwiek trasie chcesz, wystarczy przesłać dane ze swojego biegu. Możesz cieszyć się swoją ulubioną trasą, a przy okazji rywalizować w danym biegu wirtualnym. Będąc amatorem, posiadając słabą formę, czujesz presję ze strony przeciwników. Podczas biegów wirtualnych ogranicza Cię jedynie Twoje indywidualne podejście. Oprócz rywalizacji, dzięki biegom można poznać wiele nowych osób, powymieniać się doświadczeniami i wygrywać wiele cennych nagród i medali.