Archiwum kategorii: Święta Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia to święto upamiętniające narodziny Jezusa Chrystusa. Jest to stała uroczystość liturgiczna przypadająca na 25 grudnia. W tym czasie w polskich domach przygotowuje się wiele potraw. Znajdziesz tutaj przepisy, tradycje, sposób dekorowania domu na święta Bożego Narodzenia.
Wiele rodzin wyjeżdża wspólnie na Święta Bożego Narodzenia w Górach, spędzają ten czas razem przy komiku, wspólnym kuligu zakończonym ogniskiem – śpiewając kolędy. W tym okresie warto również zabrać ze sobą narty – jazda na nartach w górach to idealne zimowe szaleństwo dla całych rodzin i dzieci.

Pobyt w SPA nad morzem – warto czy nie?

Ośrodki SPA istnieją już od dosyć dawna. Pomimo tego wciąż wzbudzają wiele wątpliwości i pytań. Czy warto zdecydować się na pobyt w spa nad morzem? A może to tylko strata czasu i pieniędzy? Sprawdzamy! Pobyt w SPA nad morzem – zalety Jakie są mocne strony pobytów w SPA nad morzem? Co sprawia, że to właśnie… Czytaj dalej »

Pomysł na weekend we dwoje – SPA w górach

Chcesz sprawić swojej wybrance serce prezent i przy okazji spędzić z nią trochę czasu gdzieś tylko we dwoje? Nie wiesz, co sprawi jej przyjemność? Koniecznie pomyśl o spa w górach? Dlaczego akurat spa w górach? Gdzie szukać odpowiedniego SPA, które zapewni idealny pobyt? Na co dokładnie możemy liczyć podczas pobytu w SPA w górach? Tego… Czytaj dalej »