Urządzanie wnętrz Gdynia – jak projektanci z trójmiasta stwarzają wyjątkowe mieszkania?

przez | 25 czerwca 2020

Urządzanie wnętrz Gdynia rozpoczyna się od rozmowy z klientem

Aby stworzyć idealny projekt najważniejsza jest rozmowa z klientem. To klient określa, jakie ma upodobania, styl, potrzeby i przede wszystkim  – wymagania. Dobry projektant dokładnie zanotuje wszystkie sugestie klienta. Jeżeli ten nie może sprecyzować swojego pomysłu, projektant może się dowiedzieć, co mu się podoba, np.: pokazują zdjęcia poprzednich realizacji. Sama rozmowa może być dla projektanta Sadowska INTERIORS źródłem inspiracje, ale jednocześnie kreatywnym wyzwaniem.

urządzanie wnętrz gdynia

urządzanie wnętrz gdynia

Poszukiwanie inspiracji podczas gdy urządzanie wnętrz Gdynia jest nie lada wyzwaniem

Projektant wnętrz – architekt wnętrz musi znaleźć pomysły na urządzenie wnętrza swojego klienta. Powinien to być pomysł oryginalny. Jednocześnie musi sprawić też, że mieszkanie będzie funkcjonalne. Projektant może poszukiwać pomysłów, inspirując się innymi projektami a nawet architekturą. Może także zainteresować się budynkiem, w którym znajduje się mieszkanie, a nawet jego okolicą. Inaczej może wyglądać mieszkanie w secesyjnej kamienicy, a inaczej to znajdujące się w przeszklonym bloku.

Projektant wnętrz wykonując urządzanie wnętrz Gdynia może szukać inspiracji w nowych trendach u nurtach. Najciekawiej wygląda jednak korzystanie tylko z niektórych elementów lub ich mieszanie. Dzięki temu powstaną nietypowe rozwiązania. I będą one prawdziwie kreatywne i oryginalne.

Burza mózgów podczas urządzania wnętrz w Gdynii

W biurach, gdzie pracuje większy zespół często dochodzi do burzy mózgów. Projektanci pokazują swoje pomysły na:

  • styl wnętrz
  • kolorystykę
  • rodzaj i ilość mebli
  • oświetlenie
  • ilość i stylistykę dekoracji

W ten sposób projektanci opowiadają są dla siebie nawzajem inspiracją. Mogą także z ogromu pomysłów wybrać te najlepsze i najciekawsze. W ten sposób nierzadko są też moodboardy, które później otrzymuje klient. Tam znajdują się pomysły na wnętrza, kolorystyka, a nawet propozycje mebli czy dekoracji.